Žaliuzinė tvora: kokią tipo lamelę pasirinkti?
Kiekvienas turintis privatų namą, susiduria su tvoros pasirinkimo klausimu. Tvorų variantų yra daugybė, tai gali būti metalinė piketo, profiliuota, metalinė, stumdomos, medinė ar betoninė tvora. Tačiau šiandien mes norime papasakoti apie populiariausią ir moderniausią tvorų tipą. Tai – žaliuzinė tvora.

UAB „Levida" darbuotojai pastebėjo padidėjusią šio tipo tvorų paklausą. Ir tai nenuostabu, visi nori žengti koja kojon su tendencijomis. Mes sutinkame, kad tai yra puikus stilistinis sprendimas. Žaliuzinio tipo tvora gerai dera su šių laikų architektūriniais objektų sprendimai – įvairaus stilio pastatais, aukštųjų technologijų namais, verslo centrais. Jeigu norite unikalaus varianto savo teritorijai, tikime, kad žaliuzinės tvoros yra tai, ko Jums reikia.

Panagrinėkime trijų rūšių žaliuzines tvoras, pagamintas UAB „Levida"

„Gamma" ir „Viola" tvoras sudaro horizontalios juostos (lamelės), kurios yra išdėstytos kampu. Ši konstrukcija leidžia cirkuliuoti orui, neužtamsina teritorijos, kadangi saulės spinduliai patenka į ją, kas yra būtina bet kokio tipo želdinių sąlyga. Daugeliui renkantis tvorą labai svarbu išsaugoti asmeninę erdvę. Dėl savo dizaino ypatybių žaliuzinės tvora visiškai paslepia teritoriją nuo smalsių akių, bet tuo pačiu metu neuždengia gatvės vaizdo matomo iš vidaus.


Trečiasis tvorų žaliuzių tipas yra „Twingo". Tai analogų neturinti ir patentuota, dvipusė žaliuzinė tvora, sukurta mūsų komandos. Tokia tvora atrodo vienodai tiek iš gatvės pusės, tiek iš aptvertos teritorijos. Ji užtikrina, kad teritorija bus visiškai nematoma, tačiau tuo pat metu išlaikant gerą vėdinimą (padidinus tarpą tarp lamelių). Dėl lamelės konstrukcijos ir karkaso tvirtumo armavimo juostų nėra. Taip pat UAB „Levida" specialistai sukūrė ir specialų U formos strypą, kurias leidžia montuoti „Twingo" lameles savarankiškai, kas leidžia sutaupyti papildomus montavimo kaštus.


Visų tipų lamelės yra pagamintos iš metalo, kurio storis nuo 0,45 mm iki 1 mm, su dekoratyvine danga tiek standartinėmis, tiek išskirtinėmis spalvomis. Žaliuzines tvortas galima gaminti iš gamyklinio poliesterio, polimero miltelių ir medienos. Lamelės gali būti pagamintos bet kokio ilgio, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, nes jos gaminamos specialios įrangos pagalba, o ne ant staklių.

Vis dar turite klausimų?

UAB „Levida" specialistai patars ir padės Jums apsispręsti.
Adresas: Eišiškių pl. 99, Vilnius
Telefonas: +370 689 00766

© 2020 Tvorosjums.lt
Susisiekite
Made on
Tilda