Garantija

Produktai, kuriems taikoma garantija

Garantija galioja metaliniams profiliams, kanalizacijos sistemoms, metalinėms piketo tvoroms, pagamintoms UAB „Levida" įmonėje, tvoroms pagamintoms iš cinkuoto plieno su polimerine danga ir tvoroms iš cinkuoto plieno, kurios buvo gabenamos ir sandėliuojamos užtikrinant PRIVALOMAS SĄLYGAS (žr. 4 punktą) ir sumontuojamos pagal TNLA techninius reikalavimus, galiojančius galioja Baltarusijos teritorijoje.

Trukūmai, kuriems taikoma garantija

2.1. Dangos nusilupimas ir įtrūkimai iš darbinės (priekinės) gaminio pusės.
2.2. Netolygus spalvos pasidengimas, spalvos skirtumai (skundai priimami, jei pokytis yra aiškiai matomas ir išsiskiria iš aplinkinių medžiagų iš 15 metrų atstumo).
2.3. Plyšių korozija dėl pagrindo oksidacijos.

GARANTIJOS SĄLYGOS

Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo produktų išsiuntimo iš UAB „Levida" sandėlio dienos. Ši garantija taikoma pagamintiems gaminiams:

3.1. Cinkuoto plieno gaminiai – 12 mėnesių.
3.2. Produktai, cinkuoti dengiant vienpusį poliesterį „PES", dvipusį poliesterį „LIGHT",dvipusį poliesterį „PED", poliesterio polimero dangą „PPLD", dangą „Printech" – 12 mėnesių.
3.3. Cinkuotas vamzdis 31x31, RAL 8017 (gamyklinė danga) – 20 metų.

Garantija nuo perforacijos korozijos, jei jis buvo eksploatuojamas teisingai, yra 10 metų.

PRIVALOMOS GARANTIJOS SĄLYGOS

4.1. Mechanizuotas produktų pakrovimas ir iškrovimas originalioje pakuotėje įgyvendinamas pagal transportavimo taisykles. Gaminių pakuotės turi būti dedamos ir pritvirtintos taip, kad judesys transporto priemonėje ar gaminių poslinkis vienas kito atžvilgiu negalėtų atsirasti. Draudžiama ant gaminių dėti bet kokius kitus objektus – tai gali sukelti lakšto deformaciją ir pažeisti polimero dangą transportacijos metu.
4.2. Produktų pristatymas į paskirties vietą, kai transporto priemonės kėbulo ilgis yra ne mažesnis už gaminio ilgį.
4.3. Produktus pirkėjas gauna iš UAB „Levida" sandėlio per 1 (vieną) mėnesį nuo jų pagaminimo dienos.
4.4. Produktus privaloma laikyti sausoje, gerai vėdinamoje vietoje. Sandėliuodami produktus, būtinai išpakuokite juos, kad būtų užtikrinta ventiliacija.
4.5. Pakrovimo ir iškrovimo darbai, sandėliavimas ir įrengimas vykdomas pagal TNLA reikalavimus, galiojančius Baltarusijos teritorijoje.
4.6. Gaminiai turi būti eksploatuojami pramoninėje atmosferoje pagal punktą TCP 45-2.01-111-2008 „Statybinių konstrukcijų apsauga nuo korozijos. Pastatų projektavimo standartai".
4.8. Garantija netaikoma klientų įsipareigojimams su trečiosioms šalimis.

DEFEKTAI, KURIEMS NEATEIKIAMA GARANTIJA

5.1. Jeigu gaminiai yra iš juodųjų metalų su polimerine danga.
5.2. Įbrėžimai, rizika ir kiti pėdsakai, susidarantys ritinėliams nepažeidžiant dangos vientisumo.
5.3. Pakeičiamas dangos blizgesys.
5.4. Vienodi spalvos pokyčiai, spalvos pakitimai, pokyčiai dėl nešvarumų.
5.5. Žala dėl pašalinių objektų, gaisro, audros, žemės drebėjimo, krušos ir kitų rūšių stichinių nelaimių, taip pat karų ar bet kokio pobūdžio karinių operacijų poveikio.
5.6. Žala dėl nepaprastų klimato sąlygų ar reagentų poveikio (esant ore esant nenormaliai chemiškai aktyvių medžiagų, suspenduotų kietų medžiagų, dulkių ar smėlio koncentracijai, veikiant nuolatiniam sniego ir ledo kontaktui su lydymosi reagentais).
5.7. Mechaniniai pažeidimai transportavimo, gaminių montavimo ir vėlesnio eksploatavimo metu (žoliapjovių ir kitų judančių objektų sukelti pažeidimai).
5.8. Pažeidimai dėl tvirtinimo, sujungimo ar pjaustymo suvirinant, pjaustant dujomis plazmoje ir pjaustant abrazyviniais ratais.
5.9. Korozijos atsiradimas ant supjaustytų lakšto kraštų, dėl vidinių skersinių dalių persidengimo, taip pat virš lakštų.
5.10. Padengimo epoksidiniu gruntu pažeidimas (lupimasis, dilimas, įtrūkimai) dangos viršutinėje (užpakalinėje) lakštų pusėje.
5.11. Skirtingi tos pačios spalvos atspalviai pagal RAL katalogą gaminiams iš skirtingų sąskaitų faktūrų užsakymų (partijų).

GARANTIJOS ĮSIPAREIGOJIMŲ VYKDYMAS

6.1. Aptikus trūkumų, Pirkėjas pateikia pretenziją pateikdamas šiuos dokumentus: garantiją su antspaudu, sutartį, sąskaitą faktūrą, mokėjimą patvirtinantį dokumentą. UAB „Levida" turi teisę patikrinti ieškinio pagrįstumą ir atsižvelgti į trūkumų apimtį. Tuo atveju, jei apie gaminių žalą buvo pranešta tinkamai, „UAB „Levida" savo nuožiūra pakeičia pažeistus gaminius naujais arba atkuria produkto išvaizdą. Apie savo sprendimą Pirkėjas informuojamas raštu ne vėliau kaip per 20 dienų nuo pretenzijos gavimo dienos.
6.2. Atsižvelgiant į natūralų padengto atspalvio išblukimą, restauruotos vietos gali skirtis nuo ankstesnių, todėl Pirkėjas negali tikėtis garantijos pratęsimo ir vėlesnio grąžinimo dėl šios priežasties.
6.3. Į garantijos grąžinimą neįskaičiuojamos pristatymo, montavimo, remonto išlaidos.

MILTELINIO POLIMERIO DANGOS NAUDOJIMO REIKALAVIMAI

Norint išvengti miltelinės polimero dangos defektų susidarymo darbo metu, būtina paisyti šių dalykų:

7.1. nelaikykite gaminių korozinėje ir agresyvioje aplinkoje (sąlytis su chemiškai aktyviomis medžiagomis, kaustiniai dūmai, cemento dulkės, nuolatinis kontaktas su vandeniu, oru, turinčiu didelę druskų koncentraciją).
7.2. užkirskite kelią vandens patekimui sąstingiui ant gaminių paviršiaus;
7.3. venkite mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, drožlių), kad išvengtumėte korozijos;
7.4. venkite aukštos temperatūros poveikio;
7.5. venkite organinių tirpiklių poveikio;
7.6. po kontakto su skysčiais, paukštienos atliekų produktais, druskos reagentais ir kt. nuplaukite paviršių tekančiu vandeniu;
7.7. plaukite dangą neutraliais plovikliais (draudžiama naudoti tokias medžiagas, kaip amoniakas, tirpikliai, rūgštys, stiprūs šarmai);
7.8. norint išsaugoti viršutinį sluoksnį, rekomenduojama dangą laikyti švarią, reguliariai valyti ją nuo nešvarumų;
7.9. metalizuotoms dangoms bekontaktis plovimas yra draudžiamas;
7.10. pašalinkite nešvarumus sausu skudurėliu, kad būtų išvengta nedidelių paviršinių įbrėžimų;
7.11. draudžiama naudoti mechaninius kablius, kurie tvirtinami tiesiai prie dangos;
7.12. laikyti gaminį plastikinėje pakuotėje draudžiama (ji skirta tik gabenimui).

© 2020 Tvorosjums.lt
Susisiekite
Made on
Tilda