Kaip išsirinkti metalinę piketo tvorą?
Tvora jau šimtus metų tarnauja kaip namų apsauga. Tačiau, šių laikų žmonėms tik apsauginio aspekto negana, jie nori grožio bei estetikos. Variantų, iš ko galima rinktis, yra daugybė. O naujausios technologijos leidžia ir pačiam susikurti norimą tvoros dizainą.Remiantis duomeninis, tarp lietuvių didelę paklausą turėjo medinės tvoros. Tai gražus ir prieinamas sprendimas, tačiau ne itin patikimas. Tad gamintojai ėmė gaminti metalinio piketo tvoras. Jų paklausa dabar – didžiulė.


Tačiau į ką reikėtų atkreipti dėmesį norint įsigyti metalinę piketo tvorą?

Standikliai
Daugelis įmonių, prekiaujančių metalinėmis piketo tvoromis, prašo atkreipti dėmesį į metalo storį. Standartinis storis – 0,45/0,5 mm. Tačiau, į ką tikrai verta atkreipti dėmesį, yra teisingas tvoros standiklių išdėstymas. Žinoma, kuo daugiau standiklių bus, tuo tvirtesnė bus tvora. Šiais laikais pagamintose tvorose, standiklių skaičius gali siekti iki 16 vienetų. Tačiau gamybos technologijos nestovi vietoje – šiuolaikinės aukštos kokybės mašinos suteikia galimybę patvarią tvorą padaryti net ir turint nedaug standiklių ar tvirtinimų. Svarbiausia, kad būtų išlaikyta teisinga jų padėtis. Net, jei metalas yra 0,4 mm storio, dėl tinkamo standiklių išdėstymo, tvora neišsilenks esant ir dideliam vėjo gūsiui.

Metalo sudėtis

Pirkdami metalinę piketo tvorą, pasidomėkite apie metalo sudėtį. Visų pirma, metalas turi būti cinkuotas. Kuo didesnis cinko sluoksnis, tuo geriau. Metalinės tvoros standartas yra 275 g/m2 (1 klasė).

Metalo danga

Kuo storesnė metalinės piketo tvoros danga, tuo ilgesnė tvoros eksploatavimo trukmė. Tvoros bus atsparios korozijai, įbrėžimams ir, laikui bėgant, neišbluks. Didžiausia dangos aprėptis yra 180 mikronų.

Dangos rūšys

Labiausiai paplitęs dangos tipas yra poliesteris. Tai yra pigiausias pasirinkimas, bet ne visiškai patikimas: dangos storis gali siekti tik 25 mikronus. Egzistuoja ir polimerinė poliesterio danga (PPLD). Beje, šios rūšies danga neseniai pradėta naudoti Lietuvoje tvoralenčių tvorų gamybai. Su šia danga naudojama miltelinė danga, kuri kepama specialioje kameroje. Dėl šios priežasties dangos storis gali siekti iki 180 mikronų, o tai reiškia aukštą metalinio piketo tvoros kokybę.

Piketo tvoros kraštai

Kiekvienos tvoros kraštai turi būti apvynioti. Tai suteikia strypams standumo. Be to, montuojant tvorą, Jūs apsisaugosite nuo įpjovimų.

© 2020 Tvorosjums.lt
Susisiekite
Made on
Tilda