Foto tvora iš gofruotos skardos
Tarp daugybės pažangių statybinių medžiagų, viena iš universaliausių ir praktikoje naudojamų yra gofruota plokštė, dar vadinama metaliniu profiliu arba profiliuotu lakštu. Nė viena konstrukcija neapsieina be šios medžiagos.

Profilinės konstrukcijos mūsų akims tapo tokiu savaime suprantamu dalyku, kad paprastas žmogus gatvėje kartais net nekreipia į jas dėmesio. Todėl UAB „Levida" siūlo nuotraukų kolekciją su firminiais vaizdais ir projektais, kuriuose panaudota būtent ši medžiaga. Gofruotos lentos gamybos technologija yra paprasta: dažai ant lygaus lakšto yra tepami veikiant ultravioletiniams spinduliams, po to kiekvienas lakštas yra apdorojamas hidrofobine danga, apsaugančia pagamintą gaminį nuo išorės įtakos ir temperatūrų. Po to, kai dažai išdžiūsta, metalas yra valcuojamas per specialią įrangą su velenais ir taip produktas įgauna norimą formą.

Gofruotos lentos foto tvora yra pagaminta iš šalto valcavimo plieno, kurio storis yra 0,45 mm. Ant paruošto lakšto uždedamas papildomas grunto pagrindas, kuris užtikrina reikiamą apsaugą nuo visų rūšių mechaninių pažeidimų. Gofruotą lentą galima gaminti su bet kokiu Jūsų pasirinktu atvaizdu, taip pat galime įgyvendinti bet kokias dizaino idėjas ir pagrąžinti Jūsų teritoriją.

© 2020 Tvorosjums.lt
Susisiekite
Made on
Tilda